Wymiatacze Rumia

Forum grupy Wymiatacze Rumia z gier Battlefield.


#1 2012-03-07 17:24:36

 Klivczuk

Kapral

Zarejestrowany: 2012-03-07
Posty: 19
Punktów :   

Battlefield Heroes Ogólnie !

Napisz ogółem swoją taktykę w grze Battlefield Heroes !

Coś o mnie !

Po flagę zawsze należy wyruszać razem z przyjacielem z drużyny. Najlepiej na takie misje wysyłać komandosa.
Jeżeli chodzi o zabijanie przeciwników to proponuje :
Strzelec-Na początku ochronka , rzut beczką , ostrzał . Oczywiście w czasie pojedynków zalecam podskakiwanie i bieganie na boki.
Żołnierz-ma bardzo podobne zadanie lecz zamiast ochronki używa uleczenie a zamiast beczki umiejętność odepchnięcia lub podpalenia
Komandos-moim zdaniem najłatwiejszym sposobem można zabić przeciwnika .Włączamy niewidzialność , podchodzimy do napastnika od tyłu i atakujemy LUB stajemy na wysokiej górce/domku bądź czym kolwiek wysokim ,następnie starając się trafić w głowę strzelamy

Pozdarwia Kliv !

Ostatnio edytowany przez Klivczuk (2012-03-07 17:25:41)

Offline

 

#2 2012-03-07 17:29:22

 wiesmc

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2012-03-05
Posty: 22
Punktów :   

Re: Battlefield Heroes Ogólnie !

Ja zwykle gram żołnierzem, i mam taką taktykę: gdy cel jest za kopem lub murkiem rzucam granat. Podchodzę włączam płonące pociski gdy zejdzie połowa życia leczę się. Szybko dobijam drugą bronią.


Assault wiesmc m16a2 inżynier pojo999 p90 medyk m249 saw recon m24

Offline

 

#3 2012-03-12 22:18:23

 Matioszek

Szeregowiec

Zarejestrowany: 2012-03-10
Posty: 13
Punktów :   

Re: Battlefield Heroes Ogólnie !

Ja na strzelcu osobiście grać lubię. Mam szwajcara na zawsze, gnatogryz berniego , i pogromce czołgów. Ta postać jest bardzo silna w walce , długo wytrzymuje. Ma aż 150 % życia. Moje taktyki: Na początek lubię strzelać w kogoś do czasu, aż on się skapnie z kąd dostaje. Odrazu , gdy mnie zauważy, to właczam ochronkę, a gdy mi się skończy , to wciskam szaleńczy ostrzał, który równierz bardzo się prydaje. Gdy tracę coraz więcej życia, to rzucam beczki. Beczki zabierają przeciwnikowi bardzo dużo życia, więc często ich używam.Gdy atakuje mnie komandos, to szybko uciekam na przyspieszeniu, które nazywa się ruch. To na tyle z mojej gry. Bardzo polecam strelca, iż to cudowna postać...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszemopsy.pun.pl www.mikolajki-inaczej.pun.pl www.di.pun.pl www.kl-5a-forum.pun.pl www.klanpt.pun.pl